Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Półkoty

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Żegary

Żegary(Półkoty + 5 km)

1 490 000 zł15 000 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Żegary (powiat sejneński, województwo podlaskie) o powierzchni ponad 1,5 ha. Linia brzegowa Jeziora Gaładuś długości około 120 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Żegary

Żegary(Półkoty + 5 km)

270 000 zł4 241 m² 63,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** kraina jezior I lasów *** 6km do sejn *** To może być Twoje wymarzone miejsce na dom! Koniecznie sprawdź ta ofertę! Dobry Dom ma Państwu do zaproponowania nieruchomość znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sejny(Półkoty + 7 km)

699 000 zł250,10 m² 2 794,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Przestronny dom z ogrodem i garażem w Sejnach. Szukasz solidnego i przestronnego domu w cichej okolicy? Ta nieruchomość łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Krasnopol

Krasnopol(Półkoty + 18 km)

250 000 zł25 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***okazja***spokój I cisza***widok na jezioro*** Serdecznie zapraszamy na bezpłatna prezentację działki położonej w malowniczej okolicy, gminie Krasnopol z widokiem na lasy, pola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy z parkingiem Mołowiste

Mołowiste(Półkoty + 25 km)

500 000 zł2 650 m² 188,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Perełka W sercu mazur! 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sejny

Sejny(Półkoty + 7 km)

299 000 zł11 967 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Sejny w otoczeniu lasów i czystej przyrody - miejscowość Kolonia Sejny, powiat suwalski, województwo Podlaskie. Mamy tu niemal 12 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł6 500 m² 250,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy głównej trasie Sejny, ul. Powstańców Sejneńskich Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6500 m , położona w Sejnach przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sejny

Sejny(Półkoty + 7 km)

399 000 zł167 m² 2 389,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Kup, zamieszkaj I wynajmij - jako źródło stałego dochodu! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i spokojnej miejscowości Sejny, otoczonej malowniczymi krajobrazami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Półkoty

Półkoty,podlaskie

449 000 zł7 464 m² 60,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość o powierzchni 7464 m2 z własną linią brzegową Jeziora Berżnik o długości 40 metrów. Nieruchomość składa się z dwóch działek. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Półkoty

Półkoty,podlaskie

449 000 zł155 m² 2 896,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 464 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom położony na działce o powierzchni 2402 m2 wraz z drugą działką o powierzchni 5062 m2 z własną linią brzegową Jeziora Berżnik o długości 40.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij